نتایج جستجو برای عبارت :

جوانب مثبت و منفی دانشکده های آنلاین

الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
چه اتفاقی می افتد اگر یک مورد ساده را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر نرخ ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینها شرایط فرضی است که شرکاء و همسران که مشاغل مشترک را بی وقفه استدلال می کنند و به هیچ وجه دلیلی ندارد. در بازاریابی اینترنتی می توانید کیک خود را تهیه کرده و آن را نیز میل کنید. روش های ساده ای برای فهمیدن چه چیزی وجود دارد و چه چیزی وجود ندارد. سوال این است که برای به دست آوردن سودمندترین نتایج از چه ر
جوانب مثبت برای تکمیل دوره های دانشگاهی بصورت آنلاین اغلب از نظر منفی برای انواع دانشجویان مدرن از جمله کسانی که سعی می کنند ضمن کار تمام وقت مدرک کسب کنند ، و همچنین کسانی که قادر به پرداخت تعهد مالی استاندارد مورد نیاز یک چهار نفر نیستند. دانشگاه سالانهدانشکده های آنلاین از روزهای ابتدایی مودم dial-up راه زیادی را طی کرده اند ، اکنون ادغام قدرت وب و تمام قابلیت های آن برای توزیع سخنرانی ها و مطالب درسی برای دانشجویان مستقر در سراسر جهان است.
Shirazart.blog.ir 
۳ - از فیلمسازان مطرح نقاشی متحرک ایران که جوایز جهانی نیز به دست آورده است .
       ۱- رسول ملاقلی پور                  ۲- سینا صادقیان                                            ۳- ابراهیم مختاری                  ۴- پرویز کلانتری 
******* جواب : گزینه ی ۴
۴- از مراکز آموزش فیلمسازی در ایران :
     ۱- دانشکده ی صدا و سیما - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز فیلمسازی اسلامی - مجتمع دانشگاهی هنر 
     ۲- مرکز باغ فردوس - سینمای تجربی - کارگاه آزاد ان
باز این هفته هم دانشکده انسانی بی‌برنامگی از سر و روش می‌ریخت این سری هم چون هفته سوم بود و صبحم این آقای فلانی رو دیدم ازش پرسیدم کلاسمون همون کلاس توی پرتاله دیگه گفت بله و بعد بازم نبود و بعد خودش در نهایت وقاحت میگفت برو به اون استاده که اومده بگو کلاس شماست و بره و نمیخواست خودش بره بگه قاطی کردم و انقدر سرش داد زدم که دیگه این بار چندتا از اساتید و دوستام اومدن آرومم کنن ...
بعد که رسیدم دانشکده خودمون یه لحظه حس کردم انصافا چقدر دانشکده
اول. رفاقت عمیقی با دندون‌پزشکیا دارم. بیشتر از هم‌دانشکده‌ای‌ها. امین و سعید هم خب نزدیک‌ترینا هستن. و متفکران و مفید‌های دندون. همیشه غبطه‌ی دانشکده ما رو میخورن. سعید به خاطر خیل متفلسفین و استارتاپی‌های دانشکده‌مون. امین به خلطر استادای ۱۰ مقاله‌ای و اچ‌ایندکس ۹ای. به خاطر سلطه بی‌چون‌وچرای ما، به پژوهش دانشگاه. و باید بگم که منم افتخار میکنم به این موضوع. بی‌راه نیست اگه بگم دانشکده ما، با توجه به حجمش، فعال‌ترین دانشکده دانش
چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم

آیا شما به دنبال افزایش درآمد خود هستید یا می خواهید با یک برنامه آموزشی هدفمند برای خود ضمانت کاری بیافرینید، ممکن است در نظر بگیرید که یک معلم خصوصیهستید.تدریس خصوصی می تواند یک تجربه بسیار با ارزش باشد. جوانب مثبت و منفی تبدیل شدن به یک معلم خصوصی انگلیسی را بیاموزید و نحوه شروع کار را بیابید.
مزایا و معایب تدریس خصوصی
قبل از شروع به آموزش خصوصی در دروس مختلف ، مطمئن شوید که این نقش برای شما مناسب است. م
جلسه شورای اساتید
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای اساتید با حضور دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، اعضاء هیأت علمی و اساتید مدعوّ، روز شنبه، سیزدهم مهرماه، در محل سالن جلسات دانشکده، برگزار گردید.
در این جلسه مباحث مربوط به حوزه آموزشی و پژوهش مطرح و هریک از اساتید، نظرات خود را بیان نمودند.
(مشاهده تصاویر این جلسه)
باا سلام و خسته نباشید
طبق این اعلامیه افرادی که تمایل دارند برای دانشکده دانشگاه شریف طراحی لوگو انجام دهند می توانند به لینک زیر مراجعه کنند
https://ssc.ce.sharif.edu/blog/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/
ژنراتورها انواع مختلفی دارند که به بیان هریک می پردازیم.
ژنراتور با موتور بنزینی:از بین تمام گزینه های موجود در لیست ژنراتور های صنعتی، ژنراتورهای بنزینی از جمله رایج ترین ژنراتورهای برق هستند ، در درجه اول به دلیل اینکه بنزین به راحتی در دسترس است و دلیل دوم اینکه این ژنراتورها در مقایسه با سایرین کم هزینه هستند. با این حال ، مشکلی که ممکن است وجود داشته باشد این است که بنزین معمولاً در هنگام قطع برق در دسترس نیست، زیرا برای پمپاژ به برق نی
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه
در شبکه استانی سهند
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه، همراه با توضیحات دکتر حمید محمدی راد (ریاست دانشکده) در خصوص نحوه جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید (بر اساس سوابق تحصیلی) 17 تیر ماه در بخش خبری ساعت 19 شبکه استانی سهند- آذربایجان شرقی پخش شد.
(ثبت نام براساس سوابق تحصیلی)
یه ماه میشد که دیگر بهش فکر نمیکردم و تصورم این بود که حالم بهتر شده و میتوانم به زندگی ام سر و سامانی بدهم. همه چی خوب بود تا اینکه پایم را گذاشتم در آن دانشکده لعنتی قشنگ حس کردم کل دانشکده روی من خراب شده است و دوباره همه حس ها به سراغم برگشت و این برایم خیلی سخت بود که من و تو دیگر در دانشکده باهم نیستیم. تو با من چه کردی که این همه دارم اذیت می شوم... به پیش روانشناسم میروم و همه این ها را برایش تعریف میکنم او می گوید طبیعی است باید بگذاری زمان
 جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.جلسه هماهنگی شورای دانشکده علوم قرآنی مراغه، با حضور دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، معاونین، مدیر گروه و کارشناسان بخش های مختلف، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی امور مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی جذب دانشجو (بر اساس سوابق تحصیلی) در شهرستانهای استان آذربایجان شرقی و استانهای همجوار: زنجان، اردبیل و آذربایجان غ
⭕️آسیب شناسی دانشگاه‌ها

علی سرزعیم _ تحلیلگر اقتصاد

⭕️‌ اگر دیدید در دانشکده‌ها، سمینارهای تخصصی هر چند ماه یک بار برگزار می‌شود ولی انجمن‌های اسلامی هر یکی دو هفته از یک شخصیت دعوت می‌کنند تا در مورد یک موضوع صحبت کنند باید دانست یک جای کار می‌لنگد. وقتی عرصه نقد و نقادی در امور تخصصی در دانشکده‌ها تعطیل است ولی بازار روشنفکری داغ، می‌توان حدس زد که دانشگاه نقش درست خود را ایفا نمی‌کند.
ادامه مطلب
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم ایرانی سال دوم دانشکده من
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : رسول صدرعاملی
زبان : فارسی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۰ مهر ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
بعد از کلی حرف زدن با مریم وقتی سمانه خوابش برده بود ، درباره ی همه چیز ، اول از رسانه شروع شد ، عاملیت و این داستانا، بعد انقلاب اسلامی و بعدش امام ها و احادیث...آخرش مریم گفت اینکه از این بحث میپریم به اون بحث یعنی اینکه هیچی نمیدونیم...:)
بعد سر کلاس روان شناسی خوابیدم:]]]
بعد کلاس تصمیم گرفتیم بریم بوفه چای بزنیم،  وای که چه بارونی :)
وای که چقد بهار قشنگه ... فک کنم بعد از ۱۸ سال فصل مورد علاقه مو پیدا کردم^^
چایی رو آوردیم تو حیاط و فروغ همینطور ا
دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه
با مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی
دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز چهارشنبه 23 مرداد با حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، دیدار کرد.
در این دیدار دکتر محمدی راد ضمن تبریک انتصاب دکتر حسینی به مدیریت اداره کل اوقاف استان و تقدیر از همکاری های مدیرکل قبلی جناب آقای مصائبی با دانشکده علوم قرآنی، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های آموزشی، پ
 مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید
با حضور استاد کریمی مراغه ای
مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید، همزمان با دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم، دکتر محمدی راد ریاست دانشکده، ضمن عرض خیر مقدم به حضار و میهمانان، بویژه شاعر پر آوازه ایران اسلامی؛ استاد کریمی مراغه ای، آغاز سال تحصیلی جدید را به اساتید، همکاران و دانشجوی
تصویر بالای یاد آور خیلی چیزهاس ... یاد آور اولین روز دانشگاه روز معارفه دانشجوی چیزی که به نظرم چرت ترین روز دانشگاه برای یه بچه دانشگاهی محسوب میشه از این که بچه های ترم بالایی بهت بگن ورود چُس ترم های عزیز به دکه رو خوش آمد میگیم...
لقب های دانشکده فنی حرفه ای  اینا بودن مام میگفتیم میگفتم نَر کرده ، دِکه قم ، دانشگاه سیبلو ها . این دانشکده بیشتر شبیه مدرسه بود تا دانشکده که الان کردنش دانشگاه... 
این دانشکده یاد آور روز های بود که الکی الکی شر
دیدار مدیر بسیج دانشجویی شهرستان
با دکتر محمدی راد
آقای محمدرضا خاکی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان مراغه، صبح امروز، ضمن حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، با وی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ضمن تقدیر از حمایتهای ریاست دانشکده از مجموعه بسیج دانشویی دانشکده علوم قرآنی، در خصوص برنامه های مربوطه، بحث و تبادل نظر نمودند.
دیروز که انتخاب رشته کردم، اول ادبیات تهران رو زدم، بعد روان بهشتی بعد روان و ادبیات بقیه ی جاها. حتی روان و ادبیات و زبانشناسی اصفهان و روان و ادبیات و گردشگری شیراز رو هم زدم و همه ی اینا با گردشگری تبریز بزور شد ۱۷ تا.
ولی دوباره امروز پشیمون شدم و الان اولویت اولم روان بهشتی و بعد ادبیات تهرانه‌. هرچند فرقی هم نمیکنه و احتمالا با رتبه ی خودم روان بهشتی رو نیارم و الان قشنگ وقت دارم که عین آدم فکر کنم. که نه تنها اصلا روان یا ادبیات؟ بلکه کدو
منظور از فعلی که به صورت فعال ( در مقابل انفعالی) انجام شود، موثر بودن در رخداد اتفاق است، به بیان ساده تر یعنی من عامل به وقوع پیوستن اتفاق باشم و اتفاق یه صورت خود به خودی انجام‌ نشود.  اعمال انفعالی به مراتب جایگاه پایین تری نسبت به فعال ها دارند. 
عشق نیز از این طبقه بندی مستثنا نیست. یعنی می توان تصمیم گرفت به صورت فعال عاشق شد. عشق فعال بر خلاف انفعالی پایدار است.
روشی که معمولا برای عاشق شدن گفته می شود به این صورت است که پس از شناخت کامل،
یکی از راه های اضافه کردن نمای لوکس چوب چوبی به منزل شما این است که در استفاده از کفپوش چوبی چوبی چینی در نظر بگیرید. این محصول نه تنها پر از فواید است بلکه زیبایی زیبایی را به اتاقها می بخشد. در نظر داشته باشید که محصولی که انتخاب کرده اید تأثیر می گذارد بر همه چیز در دارایی شما مهم است. بنابراین ، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا این برای نیازهای خانوادگی یا مشاغل شما مناسب است ، نگاهی به جوانب مثبت و منفی از نزدیک نظم دارد. در ادامه بخوانید
الان یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بیام اینجا بنویسم اونم این که ما تو دانشگاه سر کلاسای کارگاهی اهنگای سنتی و قدیمی و فاخر و اینا گوش میدادیم مثل چارتار و بیکلام های خوب و علی زند وکیلی و ... اما الان کارمون به اهنگ های بندری و پاپ های بیخود کشیده شده حتی من به گوش خودم شنیدم که ترم پایینیامون رپ های بی مفهوم و خز گوش میکنن :ا
+: به کجا چنین شتابان ؟ بعد میگن بچه های دبستانی و دبیرستانی چرا ساسی مانکن گوش میدن :ا داداااششش ؟ دانشکده هنرش اینه ، معلوم
استقبال از بهار
در دانشکده علوم قرآنی مراغه
همزمان با فرارسیدن بهار و شمیم نو شدن طبیعت، داشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه با تزئین و سفره آرایی به استقبال نوروز رفتند.
نوروز علاوه بر آنکه نویدبخش بهار طبیعت است؛ پیام‌آور بهار هنر و هنرمندان نیز هست، بهاری که با شور و نشاط مردم و هنرمندانی که آثارشان زینت‌بخش دیدگان می‌شود.
 آخرین جلسه شورای اداری 
سال 1397 برگزار گردید
آخرین جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی مراغه در سال 1397 ، روز چهارشنبه بیست و دوم اسفند ماه در سالن جلسات این دانشکده برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، دکتر محمّدی راد رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ضمن بیان حدیث شریف: (الْغَضَبُ عَلى مَنْ لا تَمْلِکُ عَجْزٌ، وَعَلى مَنْ تَمْلِکُ لُؤْمٌ) از امام هادی(ع) در باب غضب و کظم غیظ، نکاتی اخلاقی دراین خصوص بیان نمود. 
ادامه مطلب
 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
مشروح مطالب مطروحه در این کارگاه آموزشی:
ادامه مطلب
برگشته‌ام به اتاق کارم در دانشگاه. تحقق همین جمله حالم را بهتر می‌کند. بساطم را روی میز پنجم پهن کردم این‌بار. قبلا روی میز دوم بودم. حالا ولی یکی از دانشجوهای جدید کتاب‌هایش را چیده بود آنجا. هنوز سجاده‌ و لیوان‌های کاغذی و کاغذ‌هایم در کشوی آن میز بود. همه را منتقل کردم به میز جدید. این میز هم کنار پنجره است. پنجره نه به بیرون. به دیوار سبز گیاهان زنده‌ی روبرویی با چک‌چک آبش و مرکز منابع تحقیقی دانشکده. پنجره‌های این ساختمان بیشتر از دی
 درخشش دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مسابقات حفظ غیر حضوری قرآن کریم
منتخبین مسابقه حفظ غیر حضوری قرآن کریم در دانشکده­ های علوم قرآنی، توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام شد.
این مسابقه در دوبخش کتبی و شفاهی برگزار و از تعداد 454 نفر متقاضی شرکت در  مسابقه، تعداد 187 نفر در آزمون کتبی حد نصاب لازم را کسب و جهت شرکت در آزمون شفاهی به دانشکده های علوم قرآنی معرفی شدند. پس از برگزاری دو آزمون مذکور تعداد 101 نفر به عنوان منتخب این مسابقه برگزیده شدند.
مثبت اندیشی یکی از الگوهای رفتاری سالم در جامعه است. با توجه به اینکه آینده هر شخص تا حد بالایی به نگرش او بستگی دارد مثبت اندیشیدن می تواند مقدمات موفقیت و کامیابی را برای او فراهم کند. البته لازم به ذکر است که تنها مثبت اندیشی لازمه کار نیست بلکه به این معنی می باشد که نگرش مثبت در زندگی می تواند انسان را به سمت کامیابی سوق دهد. یکی دیگر از بازخوردهای مثبت اندیشی داشتن روان سالم است.
ادامه مطلب
گرامیداشت 12 بهمن
دوازدهم بهمن، آغاز دهه فجر و سالروز بازگشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن، با حضور اساتید و کارمندان در دانشکده علوم قرآنی مراغه، گرامی داشته شد. در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل(قدس سره)، با استناد به آیه شریفه " و لقد ارسلنا موسی بآیاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی
سالن شما به چه چیزی احتیاج دارد؟اندازه فیزیکی سالن انتخاب مبلمان شما و مفهومی را که در تمام سالن ایجاد خواهید کرد تعیین می کند. به همین دلیل ابتدا باید نکات مثبت و منفی فیزیکی سالن خود را تعیین کنید. بنابراین ، شما می توانید با برجسته کردن جوانب مثبت و کاهش هر چه بیشتر منافع ، طراحی سالن رویای خود را داشته باشید. وقتی شرایط جسمی را به روشنی مشخص کردید ، زمان آن خواهد بود که خواسته های شما باشد. با ذکر خواسته های خود می توانید مقایسه ای با شرای
سالن شما به چه چیزی احتیاج دارد؟اندازه فیزیکی سالن انتخاب مبلمان شما و مفهومی را که در تمام سالن ایجاد خواهید کرد تعیین می کند. به همین دلیل ابتدا باید نکات مثبت و منفی فیزیکی سالن خود را تعیین کنید. بنابراین ، شما می توانید با برجسته کردن جوانب مثبت و کاهش هر چه بیشتر منافع ، طراحی سالن رویای خود را داشته باشید. وقتی شرایط جسمی را به روشنی مشخص کردید ، زمان آن خواهد بود که خواسته های شما باشد. با ذکر خواسته های خود می توانید مقایسه ای با شرای
بررسی رژیم غذایی SlimFast

آیا برای کاهش وزن موثر است؟
چگونه کار می کند
کاهش وزن
سایر مزایا
غذا برای خوردن
مواد غذایی برای جلوگیری از
رژیم SlimFast ده ها سال است که ابزاری محبوب در زمینه کاهش وزن است.
این ترکیب از لرزهای جایگزین غذا و محصولات غذایی طراحی شده برای کاهش وزن است.
برنامه ساده ، راحت و آسان برای دنبال کردن آن موفقیت گسترده ای کسب کرده است.
اما بسیاری تعجب می کنند که آیا این واقعا کار می کند ، و همچنین پایدار است.
این مقاله نگاهی دقیق تر ب
حدود ۱۴ ماه پیش در اوج درگیری هایم با سید مسعود حسینی رئیس دانشکده‌مان سر خواسته های غیر قانونی اش از انجمن علمی (که من دبیر آن بودم) علاوه بر یکی دو پست ناشی از انزجار در وبلاگم، در بیوی تلگرام هم نوشتم « نمی داند طول مدت دانشجویی من قطعا از ریاست او بیشتر خواهد بود... ». با اینکه طبق تجربه این را نوشته بودم ولی هیچ قرینه ای مبنی بر تحقق این گزاره نبود. آن روز من دانشجو بودم و او رئیس دانشکده. امروز اول اردی‌بهشت ماه ۹۸، نیمه شعبان ۱۴۴۰، من هنوز
اولش صدای آروم فرزانه بود که اومد تو کلاس و گفت آرش و پونه هم تو اون هواپیما بودن.
بعد لیست ایسنا بود که به امید "پیدا نکردنِ" این دو تا اسم و اسم‌های آشنای دیگه گشتم و همین که می‌خواستم به فرزانه بگم خبری ازشون نیست و خیالش راحت باشه، تو صفحه‌ی آخر، اسم‌هاشون به چشمم خورد.
بعد اسم اونا، همراه ۱۲ تا اسم دیگه بود که کانال دانشگاه اعلام کرد.
بعد دیدن استوری بچه‌های دانشکده بود و همون اسامی که هی تو استوری‌ها تکرار می‌شد.
بعد زمزمه‌های آدم‌ها
یادواره شهدای کارمند مراغه
( طلایه‌داران خدمت )
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یادواره شهدای کارمند بانام طلایه‌داران خدمت با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین، فرمانده هان نظامی شهرستان و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه، 6 شهریور 1398 در تالار عبدالقادر مراغه برگزار شد. حجت‌الاسلام عبدالرحیم سرایی نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:
ادامه
این پسرهایی که توی فصول گرما با یک لا تیشرت نیم وجبی و شلوار تنگ می آیند دانشکده، خیلی روی اعصابند. نمی‌دانم چه طور رویشان می‌شود جلوی دختر ها این طور راه بروند. من که با این چشم ها زیاد نمیبینم؛ ولی تا همان حد که بعضا نگاهم می افتد، حالم به هم می‌خورد. نمی‌دانم چرا دانشکده را با مجلس مردانه اشتباه گرفته اند! لابد ما هم که می‌خواهیم تردد کنیم، باید یک یاالله بگوییم تا خودشان را جمع کنند! شایسته است کم کم حراست فوکوسش را روی پسرها ببرد! بحث ای
اتفاقی برخوردم به رزرومه و مدت زمانی که به عنوان کارشناس در پژوهشکده خودرو، سوخت و محیط زیست کار می کردم. با اینکه آدم سخت گیری هستم و همیشه پس از تموم شدن یه دوره یا اتفاق سعی دارم با فارسی سخت نقدش کنم ولی واقعا حسم نسبت به دوره ای که پاره وقت در پژوهشکده خودرو مشغول کار بودم مثبت هست. بسیار مثبت و بر گردانندگانش درود و انرژی مثبت می فرستم. قطعا باید برای بهبود عملکردش برنامه ریزی کنند و من هم نقد دارم بهشون ولی بودن چنین مجموعه هایی خیلی خیل
 نشست صمیمی و جلسه
پرسش و پاسخ با دانشجویان
نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی، با حضور دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در این نشست که معاونین توسعه مدیریت و منابع و آموزش و پژوهش دانشکده، همچنین مدیر گروه آموزشی نیز حضور داشتند، به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی، پاسخ داده شد.
(تصاویر این خ
 برگزاری ضیافت افطار
ویژه خانواده کارکنان و اساتید
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور خانواده کارکنان و اساتید هیات علمی، برگزار گردید.
دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه پس از صرف افطاری و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تمسک به آیه شریفه: (یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیامُ کَما کُتِبَ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِکُمْ لَعَلَّکُمْ تَتَّقُ
  کارگاه آموزشی 
روشهای حفظ بهداشت روانی
با عنایت به اهمیت سلامت روحی جوانان و افزایش سطح آگاهی دانشجویان در خصوص بهداشت روانی، کارگاه آموزشی روشهای حفظ بهداشت روانی، روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه، توسط مشاور دانشکده: استاد توکلی، در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
ادامه مطلب
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
+تبلت رو جا گذاشتم تهران. اگه می‌دونستم قراره ایییین همه بمونیم خب برمی‌گشتم میاوردمش!
+دارم از بی‌حوصلگی می. می. رم.!
+همین که گوشی رو برمی‌دارم داد و بیداد راه می‌ندازن. خب شما بفرمایید من الان دقیقا چه غلطی بکنم؟
+کارلا هم که رفته زنجان، نیست بریم ببینیمش دلمون وا شه!
+امین و مهدی دارن می‌رن مشهد. و هی از خودم می‌پرسم که ارزششو داشت که به جای اقیانوس آرام رفتی نمایشگاه؟ و هی به خودم جواب می‌دم که آره، داشت!
+این قدر بی‌حال و بی‌حوصله‌م، ا
١- قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظاراتهر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر ا
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی سال دوم دانشکدهٔ من

اسم فیلم: Sophomore Year of My School (سال دوم دانشکدهٔ من)
کارگردان: رسول صدرعاملی
تهیه‌کننده: مسعود ردایی
نویسنده: پرویز شهبازی
موسیقی: کریستف رضاعی
فیلم‌بردار: هومن بهمنش
تدوین: مصطفی خرقه‌پوش
توزیع‌کننده: حوزه هنری
تاریخ‌های انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸
کشور:ایران
زبان: فارسی
فروش گیشه: ۹۲۳٬۴۶۵٬۰۰۰ تومان
پخش: کد ابزاز

پی
جلسه شورای فرهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر محمدی راد و اعضاء شورا، روز چهارشنبه29 آبان ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.
در این جلسه پیرامون برنامه های فرهنگی، بحث و تبادل نظر گردید. حضور به موقع دانشجویان در نمازهای جماعت دانشکده، حضور امام جماعت در خوابگاههای دانشجویی، برنامه های هفته بسیج، برگزاری نشست سیاسی بصیرتی و برگزاری کرسی آزاد اندیشی از اهم مباحث این جلسه بود.
زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای  مراغه
در آستانه بیست و دوم اسفندماه (روز بزرگداشت شهدا) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان با همراهی مسئولین دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه دیدار کردند، در این برنامه دانشجویان از قسمت های مختلف گنجینه، مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای گرانقدر این شهر می باشد بازدید نموده و با این مکان مقدس آشنا شدند.
ادامه مطلب
 مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب»
در راستای تبیین و بازگو نمودن «بیانیه گام دوم انقلاب»، آزمون کتبی از متن بیانیه مقام معظم رهبریمدظله العالی، به صورت همزمان با دانشکده های علوم قرآنی ساسر کشور، ساعت 10 صبح روز دوشنبه؛ سی ام اردیبهشت‌ماه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
(تصاویر این خبر در سایت ایحاء)
-
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: تا بامداد پنجم اردیبهشت ماه شمار مبتلایان قطعی کرونا در نیشابور به ۴۲۰ تن رسیده است. محسن عظیمی نژاد در صفحه اینستاگرامش نوشت: مرگ ۳۸ نفر بر اثرکرونا قطعی شده و مجموع موارد فوتی مثبت و مشکوک به کرونا به ۱۱۳ تن رسیده است. وی خاطر نشان کرد: تاکنون ۱۴۷۳ بیمار در بیمارستان بستری شده اند که از این تعداد ۱۲۹۷ نفر با کسب بهبودی مرخص شده اند/خاتون شرق
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال
__________________________________________________________________________________________________________-
کارگاه آموزشی شیوه های مثبت اندیشی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) شهرستان ایرانشهر در بهمن ماه 98 برگزار گردید. در این کارگاه جناب آقای نادر فاطمی نسب به مباحث آشنایی با مفهوم مثبت اندیشی، تاثیرات آن بر سلامتی، تبدیل افکار منفی به مثبت و راهکارهای مثبت اندیشی پرداختند.
یادم میاد پارسال همین روزا بود داشتم میرفتم تهران تابلو دانشکده م رو توی مسیر دیدم ارزوکردم  میشه سال دیگه من دانشجو همین رشته همین شهر باشم
گذشت تا امسال
دقیقا همون روز  داشتم میرفتم اصفهان تابلو دانشکده مون رو توی مسیر دیدم حالا من دانشجو همون رشته همون شهر بودم راستش رو بخوای به اسونی نرسیدم ولی بالاخره رسیدم 
الان هم نمی دونم چی قرار سر و من ارزوهام وایندم بیاد ولی فقط میخوام صبورباشم ومنتظر .خدارو چه دیدی شاید شد...
 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.وی با بیان این که علل گرایش به اعتیاد را می توان در سه قلمرو فردی، خانوادگی و اجتماعی مطرح کرد، گفت: مشکلات روانی، کنجکاوی، ضعف ار
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنایت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
 برگزاری پنج جلسه
دفاعیّه پایان نامه
طبق اعلام امور پژوهشی دانشکده، جلسات دفاع پایان نامه (5جلسه) مقطع کارشناسی ارشد، رشته علوم قرآن مجید، از روز شنبه، ششم مهرماه تا روز چهارشنبه دهم مهرماه در سالن جلسات دانشکده علـوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
 موضوع پایان نامه ها و زمانبندی جلسات:
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
راهپیمایی باشکوه مردم مراغه
در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه نیز همصدا با مردم همیشه در صحنه شهرستان، همزمان با سراسر کشور، پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی، وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب
جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (ع) همزمان با جشن چهل ویکم سال پیروزی انقلاب اسلامی، روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه با حضور ریاست دانشکده، اساتید، دانشجویان و کارمندان، برگزار شد.در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی شمسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به تشریح بیانات
زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای شهرستان مراغه
به مناسبت هفته بسیج، در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گرانقدر، دانشجویان دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه، که مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای عزیز دیدار کردند.
زیارت مزار مطهر شهدا و یادمان شهدای گمنام مراغه، از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود. (تصاویر این مراسم)
عادت های اساسی افراد مثبت اندیش آیا منتظر اتفاق و رویدادی هستید تا راه زندگیتان را بیابید و احساس و دید مثبت به زندگی خود داشته باشید؟آیا فکر می کنید برای داشتن خوشبختی باید اتفاقات خاصی برای شما رخ دهد؟ آیا فکر می‌کنید هیچ راهی وجود ندارد که با آن استرس‌های زندگی را از بین 
ادامه مطلب 
چه اتفاقی می افتد اگر یک مورد ساده را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر نرخ ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینها شرایط فرضی است که شرکاء و همسران که مشاغل مشترک را بی وقفه استدلال می کنند و به هیچ وجه دلیلی ندارد. در بازاریابی …The post جوانب مثبت و منفی تست بازاریابی آنلاین AB appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SPO5a6
مشاهده مطلب در کانال
سلام
هفته پیش استادم ایمیل زد که داداش در چه وضعی؟ اگر نمیرسی به من بگو که کارای دیفرت رو انجام بدم. منم که دیدم نه مثل اینکه واقعاً خبری نیست، ایمیل زدم که وضعیت ویزام مشخص نشده و دیگه نمیرسم. ایشون هم نامه به دانشکده زدند که ما خواهان دیفر هستیم، بعد به منم ایمیل زد که تو هم ایمیل درخواست بده. منم ایمیل زدم به دانشکده که به خاطر نرسیدن ویزا تقاضای دیفر دارم. خلاصه دیروز دانشکده ایمیل تأیید رئیس دانشکده رو زد و منتظر نامه ادمیشن جدیدم. این نام
مراسم گرامیداشت 9 دی
با حضور پرشور مردم مراغه  
مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور دکتر محمدی راد و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه همصدا با امت همیشه در صحنه شهرستان در مسجد جامع مراغه برگزار گردید . 
حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایست
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مراسم غبار روبی مزار شهدا
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه گفت: نقد غیرمنصفانه از دولت‌ها غیرقابل قبول بوده و زمینه ساز ایجاد شکاف، یاس و ناامیدی در جامعه است. 
حجت الاسلام حمید محمدی راد روز پنج‌شنبه در مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت دهه بصیرت اظهار داشت: نقد از دولت همراه با خشونت، وارد کردن خسارت و هزینه قابل قبول نیست و به فرموده رهبر انقلاب اسلامی بدگویی از سران قوا موجب ضربه و ضرر به کل
بهترین راه دستیابی به فروش خوب، تقویت روحیه ی دوستی پیش از شروع کار است.
بهترین راه دستیابی به فروش خوب این است که پیش از هرگونه اقدامی به دنبال وجوه مشترک خودتان و خریدار بگردید.
بهترین راه دستیابی به فروش خوب طرح پرسش های هوشمندانه ای است که خریدار را به نیازهایش واقف کند و او را برانگیزد.
بهترین راه دستیابی به فروش خوب حفظ آرامش در طول گفتگو با خریدار است.
بهترین راه دستیابی به فروش خوب این است که پس از بررسی همه ی جوانب و برطرف کردن اشکال ه
خیلی زیاد دلم برای بنی تنگ شده،  امشب رفتم خونه خواهر بزرگم 
نت اونا وصل شده بود ، یه عالمه پیام عشقولانه ای که به علت نبود نت بدستم نرسیده بود دریافت کردم.کلی ذوق مرگ شدم،  ج داد و بعد بنی آنلاین شد و زرت بعد از یه قربون صدقه عکس یه بوسه مثبت ۱۸ فرستاد و دوباره زرت یه فیلم فرستاد گفت بعدن حتما نگاش کن 
خب دوست داشتم خفش کنم ک وسط اون همه عشق و دلتنگی بصورت مثبت ۱۸ ظاهر شد،  نمی گم من قدیسه م ، اتفاقا فیلم میبینم دلمم مثبت ۱۸ می خواد ولی اون لحظه
بسم الله الرحمن الرحیم
هر روزی که خداوند خلق کرده پر هست از خیر و برکت و انرژی
پر هست از انرژی های مثبت و منفی
اما اینکه کدوم را جذب کنیم به تفکر و اراده خودمون ربط داره
من امروز را میخام پر باشم از انرژی های مثبت
پس یه نفس عمیق میکشم و با تمام وجود انرژی های مثبت را جذب میکنم
انرژی هایی که خداوند خلق کرده تا ما باهاش پر باشیم از پیروزی و موفقیت
این همه انرژی را فقط یک جور میشه جذب کرد
فقط با داشتن انگیزه میشه جذبشون کرد
انگیزه ی من برای جذب انرژ
تمدید فراخوان ارسال مقالات
بیانیه گام دوم انقلاب 
مهلت ارسال مقالات با موضوع تبیین و بازگو نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشکده های علوم قرآنی می توانند مقالات خود با موضوعات تبیین مبانی قرآنی بیانیه، فرهنگ سازی و گفتمان سازی آموزه های بیانیه برای تحقق تمدن اسلامی و وظایف دانشجوی قرآنی در تحقق منویات رهبری را تا پایا
 مسابقه بزرگ
گام دوّم انقلاب اسلامی
معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارق قرآن کریم برگزار می کند: مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب.
در راستای تبیین بیانیه رهبر فرزانه انقلاب در خصوص دستاوردهای چهار دهه از انقلاب اسلامی، برای «ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه» مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب در رشته های: مقاله، فیلم کوتاه، تولید آثار هنری، تولید محتوای مجازی و ... برگزار می گردد.
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
بهترین هولدر موبایل اگر رانندگی می کنید ، نباید از تلفن خود استفاده کنید. در آنجا ، من آن را گفتم متأسفانه ، تقریباً هیچ کس این توصیه ها را رعایت نکرده است ، خود من نیز آن را شامل می شد. از آنجا که باید نقشه ها را مشاهده کرد ، پادکست ها باید پخش شوند ، پیام های متنی باید به آنها نگاه شود (اما هرگز به آنها پاسخ داده نمی شود ، مگر اینکه از طریق صدا) و غیره.
اما بیایید با آن روبرو شویم: این بسیار خطرناک است.
استفاده از تلفن خود هنگام رانندگی کار سختی ا
سلام دوستان
اول عذر می خوام بابت این نبودن
ولی باید بگم الانم دوباره می رم تا دوهفته ی دیگه یه امتحان مهم و سخت دارم اخه
اومدم یه سری بزنم بهتون که اونم واقعه ی امروز باعثش شد
عذر خواهی می کنم بابت نیمه رها کردن رمان که ۱۵ قسمتی ازش باقی مونده فکر کنم که برگشتم می گذارم
در ضمن بعدشم یه رمان دیگه رو می گذارم که ایده اش هست اما هنوز نوشتنش رو چندان کلید نزدم

اما واقعه:
 تو حیاط دانشکده قدم می زدم و درس می خوندم که دوستام اومدن و رسیدیم به هم کلی ا
پشت دانشکده یه مغازه لوازم تحریری و کپی و پرینت هست که هرکس تا الان یک بار گذرش به دانشکده افتاده باشه میشناسدش ، امروز رفتم که جزوه آز باکتری رو بگیرم نگار و دار و دسته اش که ورودی ۹۶ ان اونجا بودن داشتن جزوه ها رو بالا پایین میکردن جزوه باکتری رو گرفتم بعدش گفتم بهشون شما واسه تئوری باکتری چی میخونین ؟ که نگار با یه من من و حالت خاصی گفت ام چیزه بچه ها جزوه نوشتن گفتم آهاان خودتون نوشتین ؟ گفت آره گفتم باشه هیچی پس در حالی که خیلی عصبانی و نار
 پذیرش مقاله دکتر محمدی راد در هشتمین
همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران
مقاله دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، در هشتمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران پذیرفته شد. این مقاله با عنوان «روش شناسی تربیت علوی»، به این همایش ارائه شده است.
ادامه مطلب
دفاع از پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه با عنوان «حیات عقلانی و موانع آن از منظر قرآن کریم» با نگارش آقای محمد مهدی قاسمی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. این پایان نامه در نهایت با نمره 5 /17 در دانشکده مراغه پذیرفته شد.
ادامه مطلب
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنایت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
روزی نیم ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
-یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخورد کنید. سعی کنید درباره مسائل کوچک با دیگران صحبت نکنید.
-همواره خرق عادت کنید!‌ خرق عادت کردن یعنی آن که به دنبال چیزهایی برای خواندن و تماشا کردن باشید که در زندگی تان تا حالا سابقه نداشته است.
- کارهایی که شادی آفرین نیستند را بدون رودربایستی کنار بگذارید.
برای ا
مثبت اندیشی
به گزارش تیترشهر؛ گفته ی"آن گونه که ما واقعیت‌ها را درک می‌کنیم همان گونه هم واقعیت‌ها را می‌سازیم" کاملا صحیح است. واقعیت به خودی خود نه منفی و نه مثبت است. 
به این معنا که هرچه بیشتر مثبت اندیش باشیم، واقعیت نیز مثبت‌تر خواهد بود و این گونه است که معجزه‌ای رخ خواهد داد و سرنوشت گونه ای دیگر خواهد شد.
 با چنین رویکردی قطعاً سود خواهید برد. به دوستان موفق اطراف خود نگاهی بیندازید همهٔ آنان، رویکردی مثبت داشته‌اند و موفق شده‌ا
مشاوره ذهن 
تکرار عبارات مثبت و قدرتمند می‌تواند ذهن ما را طوری برنامه‌ریزی کند که این عبارات مثبت را باور کنیم. برنامه‌ریزی مثبت ذهن به طور روزانه برای اینکه به اشخاصی مثبت و مطمئن تبدیل شویم ضرورت دارد. وقتی حرمت نفس سالمی ایجاد می‌کنیم و به توانمندی درونی می‌رسیم می‌توانیم به آنچه می‌خواهیم دست یابیم. در این کتاب تصدیق‌های مثبتِ قدرتمندی گردآوری شده است. این تصدیق‌های مثبت به شما کمک می‌کند تا بر احساس عدم امنیت، هراس‌ها، احساس
اگر تحقیق خود را در مورد خرید الکترود جوشکاری انجام داده اید و تمام جوانب را چه بصورت تجربی و چه بصورت تئوری بررسی کرده اید و فکر می کنید که همه جوانب را از انتخاب برند و کد مورد نظر می دانید بهتر است از وبسایت ما نیز بازدید بعمل آورید. قطعا اطلاعات شما در مورد خرید الکترود جوشکاری بیشتر خواهد شد.
راهنمای خرید الکترود جوشکاری
بیایید نگاهی دقیق تر به الکترود های جوشکاری 7018 ، 6013 ، 6011 و 6010 بیندازیم - چهار مورد از رایج ترین و اساسی ترین اندازه ها
 جلسه دفاع از پایان نامه
کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد، متعلق به دانشجو خانم  فرزانه اسدی، با موضوع « فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در قرآن » روز یک شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. 
این پایان نامه با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری دکتر احد داوری دفاع گردید.
حال عجیبی دارم شاید دلم می خواد با زمان تبانی کنم برای یه بار هم شده امشب مادر بزرگ رو ببینم دلم براش تنگ شده کاش آخرین بار صدام می کرد کاش من رو به یاد می آورد فقط همین نیست به خاطر دانشکده سرم خیلی شلوغ شده احساس می کنم از هدفم دور موندم کاش می شد بنویسم بدون ترس از قضاوت شدن 

یه دوست جان جانی بهم می گفت همه توی مسیر اهدافمون تنها هستیم راست می گفت به کی می تونم بگم کجام یا سرگیجه امونم رو بریده برای هیچ کس جالب نیست جز خودم که می دونم عشقم در
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 6141 واحدی در رقم 308314 واحد به کار خود پایان داد. از نکات مثبت بازار امروز رشد شاخص هموزن بود. نمادهای پارس، فولاد و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.  ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل 1550 میلیارد تومان به ثبت رسید. از نکات مثبت امروز ورود پول حقیقی به بازار بود! 
♦ به نقل از کانال تلگرامی @QMproblems
حدود دو سال پیش بود که رسالۀ ارشد خود را جهت داوری اولیه به دانشکده تحویل دادم. یک روز معاون تحصیلات تکمیلی که یکی از اساتید گرایش ذرات بنیادی بود من را به صورت اتفاقی در آسانسور دانشکده دید و به من گفت حتما یک روز از من وقت بگیر تا صحبت کنیم. من هم وقت گرفتم و رفتم. حدس میزدم  ایشان میخواهد دربارۀ مسائل درون رساله بحثی علمی داشته باشد و یا راجع به تصمیم برای ادامۀ راه در مقطع دکتری صحبت کند. اما ایشان بحث جالبی
مبتلا شدن ۱۸۰ نفر و فوت ۲۰ تن بر اثر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در نیشابور
دبیر کمیته مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشکده علوم پزشکی نیشابور با ۱۸۰ شهروند مبتلا به کرونا پس از دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیشترین شمار بیماران کرونایی را در خراسان رضوی دارد.
دکتر علی اصغر انجیدنی در گفتگو با ایرنا افزود: ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا نیز در حوزه دانشکده علوم پزشکی نیشابور فوت کرده اند
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال
اردوی دانشجویان جدید الورود
آشنایی با اماکن فرهنگی و تاریخی مراغه
در راستای برنامه های استقبال ازدانشجویان جدیدالورود دانشکده علوم قرآنی مراغه، اردوی یک روزة آشنایی با اماکن تاریخی و طبیعی شهرستان مراغه برگزار گردید.
این اردو روز دوشنبه، بیست و ششم آبان ماه، با برنامه های متنوّع و بازدید از مکانهای مختلف تاریخی،فرهنگی و گردشگری شهرستان مراغه انجام شد.
( مشاهده تصاویر اردو )
♦ به نقل از کانال تلگرامی @QMproblems
حدود دو سال پیش بود که رسالۀ ارشد خود را جهت داوری اولیه به دانشکده تحویل دادم. یک روز معاون تحصیلات تکمیلی که یکی از اساتید گرایش ذرات بنیادی بود من را به صورت اتفاقی در آسانسور دانشکده دید و به من گفت حتما یک روز از من وقت بگیر تا صحبت کنیم. من هم وقت گرفتم و رفتم. حدس میزدم  ایشان میخواهد دربارۀ مسائل درون رساله بحثی علمی داشته باشد و یا راجع به تصمیم برای ادامۀ راه در مقطع دکتری صحبت کند. اما ایشان بحث جالبی
♦ بازنشر از کانال تلگرامی @QMproblems
♦ بازنشر از کانال تلگرامی @QMproblems
میثاق نامه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
با مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب
باتوجه به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری معظم انقلاب، میثاق نامه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب منتشر شد.
بسم الله الرحمن الرحیم«إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یَهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ وَیُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کَبِیرًا»؛  (اسراء/ 9)
ادامه مطلب
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
شرح تاریخی عملیات آزاد سازی خرمشهر 
خرمشهر به دلیل اهمیت استراتژیک، همچنین به مناسبت آنکه از اصلی ترین مناطق مورد ادعای عراق بود، از نخستین روز شروع جنگ، هدف بمباران سنگین عراق قرار گرفت، نیروهای زمینی عراق به سوی آن پیشروی و به محاصره در آوردند. هنگ پیاده خرمشهر با کمک سپاه پاسداران و نیروهای مردمی، دلیرانه در برابر حملات ارتش عراق ایستادگی کرد.
ادامه مطلب
یک مطالعه که در لنست پری پرینت می باشد این موضوع را بررسی کرده است. در بین 50 کودک با تست RT-PCR مثبت: 5 کودک تست ابتدایی منفی داشته اند که بعدا مثبت شده اند. در بین این کودکان، هیچ کدام به عنوان اولین عضو آلوده خانواده نبوده اند. شدت بیماری به این صورت بوده است: 4% بدون علامت، 10% خیلی خفیف، 82% خفیف، 0% شدید و 4% بحرانیعلائم اژمایشگاهی: 20% لنفوپنی، 8% لنفوسیتوز، 16% ترومبوسیتوز و 18% سی آر پی مثبت داشته اند14% یافته ای در سی تی نداشته اند. شایعترین یافته سی ت
اگر به دنبال این هستید که خودتان یک ساعت مچی باشید ، یا قبلاً هستید ، اما تقریباً چیزی در مورد ساعتی که در مچ دست خود قرار داده اید ، نمی دانید ، این مقاله برای شما مناسب است. از وزن کردن جوانب مثبت و منفی انواع سازوکارها ، گرفته تا ارائه پرونده در مورد سبک های مختلف ساعتهای مردانه ، ما اصول اولیه همه چیزهایی را که همیشه می خواستید در مورد انتخاب و پوشیدن این لوازم جانبی کلاسیک بدانید ، پوشش خواهیم داد.
با ما همراه باشید تا راهنمای انتخاب ساعت
من نمیدونم چرا هیچوقت پی نبردم به اینکه خدا هوامو داره.
شب ۲۳رمضان کشیک بودم و مسجد دانشکده مراسم داشت.منم کشیک بخش بودم و گفتم خب دیگه شب کاری ندارم مسجدم که نزدیکه بیمارستانه میرم مراسم‌.عصری بعد کارامم رفتم به نگهبان دانشکده گفتم در بین بیمارستانو دانشکده رو امشب نبنده و با خیال راحت برگشتم بیمارستان.ساعت ۷ گفتن باید با مریض اعزام بری فارابی.منم حالم خیلی گرفته شد و کلی به خدا گلایه کردم که یه امشب خواستم برم مسجد دلمو نشکن.دیگه یه ساعت
مردم و مسئولان شجاعانه و عاقلانه
در برابر دشمن بایستند
رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام ملی در برابر تهدیدها و توطئه های دشمنان گفت: مردم و مسئولان شجاعانه، امیدوارانه و عاقلانه در برابر دشمن بایستند.

حجت الاسلام دکتر حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: ایستادگی و مقاومت آحاد مردم و مسئولان زمینه ساز عقب نشینی و ایجاد تزلزل در بین دشمنان ملت و نظام اسلامی خواهد شد.
ادامه مطلب
هم دانشکده ای بودیم در مقطع کارشناسی.

چهارتا دوست که همگی قبل از قبولی در دانشگاه دو به دو با هم دوست بودیم و تقریبا بچه محل و بعد قبولی در یک دانشکده زمینه ساز دوستی های بیشتر و طولانی تر بین مان شد و بعد هم که همگی در سازمانهایی مشغول به کار شده بودیم، این نزدیکی و ارتباط بیشتر شده بود. دو نفرمان حسابداری خوانده بودیم و دو نفر دیگر مدیریت.

ادامه مطلب
صرف فعل گیلکی ویرۋتن/ فارسی گریختن
ۋ (ü)، ۊ (u)، ؤ (o)

¤ ماضی ساده (گریختم، گریختی، گریخت، ...)
 مثبت : ویرۋتم، ویرۋتی، ویرۋت، ویرۋتیم، ویرتین، ویرۋتن 
 منفی : وینۋرۋتم، وینۋرۋتی، وینۋرۋت، وینۋرۋتیم، وینۋرۋتین، وینۋرۋتن 
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (گریخته) » ویرۋته
¤ ماضی بعید (گریخته بودم، ...)
 مثبت : ویرۋته‌ بؤم/ بی/ بؤ/ بیم/ بین/ بؤن
 منفی : وینۋرۋته بؤم/ بی/ بؤ/ بیم/ بین/ بؤن
¤ ماضی ملموس (داشتم م
برگذاری اردوی زیارتی دانشجویی
 امامزاده چکان مراغه
اردوی زیارتی حرم امامزاده ابراهیم (ع)، برای خواهران و برادران دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در این مراسم دانشجویان ضمن زیارت این مکان مقدس، به قرائت زیارت عاشورا، اقامه نماز جماعت و مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت (آقای سعید رسول زاده) پرداختند. 
(مشاهده نصاویر)
سلام 
خیلی خلاصه بگم حال همه خرابه.بجز نودوهشتیا همه تو در و دیوار بودن امروز.خبری از شلوغی طبقه سه یا همکف نبود.اخبار بد اینقدر زیاد شده این چند روزه که حتی منم اخبار رو دنبال میکنم.نمیخوام از این چیزا حرف بزنم.بسه دیگه!
امروز مبینا بعد امتحان خیلی داغون بود و رفته رفته هی بدتر میشد.تو بوفه که نشسته بودیم همش با خودم فکر میکردم چیکار کنم که حالش حداقل یکم بهتر بشه؟!یاد تو دیوار رفتنای صفری افتادم یا موقع‌هایی که آرش حال نداره بشینه کنارم و ب
به کودکان بیاموزید خوبی‌های حتی کوچک و اندک دیگران را ببینند و بازخورد مثبت بدهند. این رفتار باعث می‌شود تا دیگران نیز به ما بازخورد مثبت بدهند. فراموش نکنید که گاهی دید منفی و بدبینانه، نشانه‌ای از یک اختلال اعصاب و روان مانند افسردگی، اضطراب، اختلال سلوک و شخصیت یا مشکل و اختلال دیگری است و چنان‌چه نمی‌توانید شیوه‌ی نگرش منفی کودک خود را اصلاح کنید، شاید روان‌پزشک یا روان‌شناس کودک بتواند به شما کمک کند.
صرف فعل گیلکی دؤمۊتن/ فارسی لقد کردن
ۊ (u)/ ؤ (o)

¤ ماضی ساده (لقد کردم، ...)
 مثبت : دؤمۊتم، دؤمۊتی، دؤمۊت، دؤمۊتیم، دؤمۊتین، دؤمۊتن 
 منفی : دؤنؤمۊتم، دؤنؤمۊتی، دؤنؤمۊت، دؤنؤمۊتیم، دؤنؤمۊتین، دؤنؤمۊتن
 ¤ ماضی نقلی (لقد کرده‌) » دؤمۊته
¤ ماضی بعید (لقد کرده بودم، ...)
ؤ (u)
 مثبت : دؤمۊته‌بؤم،  دؤمۊته‌بی، دؤمۊته‌بؤ، دؤمۊته‌بیم، دؤمۊته‌بین، دؤمۊته‌بؤن
 منفی :  دؤنؤمۊته‌بؤم،  دؤنؤمۊته‌بی، دؤنؤمۊته‌ب